Praha - Krakow

Informace o cestě

Doprava osob Praha - Krakov od Sofitour

Sofitour se specializuje na dálkovou přepravu osob mezi městy, a to jak na dopravu osob v ČR , tak na dopravu osob do zahraničí. Nabízíme pohodlnou, rychlou a levnou dopravu osob dodávkou, jež může přepravit 1-7 osob. Při větším počtu osob se cena za přepravu osob přiblíží (a někdy je dokonce levnější), než cena za dopravu autobusem či vlakem. Naše společnost Vám ráda zprostředkuje dopravu osob z Prahy do  Krakova ale i do jiných měst.

Při dopravě osob  z Prahy do Krakova se společností Sofitour nabízíme zvýhodněný fixní tarif 7900 Kč za 1 vozidlo (1-7 osob) s možností zpáteční jízdy ZDARMA.

Pokud potřebujete dopravu osob do Krakova  z jiného města, můžete si spočítat přibližnou cenu zde .

 

Krakov: Otevřená truhlice památek Polska

zdroj: http://www.radynacestu.cz/magazin/zajimavosti-krakova/ 27. 4. 2016

Krakov (Kraków) je jedno z největších a nejstarších měst v Polsku. Řadí se k nejkrásnějším evropským městům. Díky tomu, že bylo ušetřeno větších škod, zachovalo si nejvíce historických budov a památek v Polsku.
Krakov je bohatý stavebním stylem, zejména renesancí, barokem a gotikou a obrovským množstvím historických památek. Je proslavený svou kulturní tradicí, množstvím muzeí a uměleckých sbírek.
Město Krakov vás nadlouho zasáhne svojí atmosférou a okouzlující krásou, zejména večer při nočním osvětlení. Většina pamětihodností je soustředěna v historickém jádru a město si tak nejlépe prohlédnete pěšky.

 

Krakow - Doprava do Krakowa

Při cestě do Krakowa lze využít dopravy od společnosti Sofitour , jež nabízí pohodlnou, rychlou dopravu osob dodávkou za cen, jež mohou konkurovat dopravě vlakové i autobusové.

Praha - Krakow

Vzdálenost: 533 Km / Doba jízdy: cca 5.15 hodin

od 7 900 Kč /  1 - 7 osob
Zpáteční cesta zdarma

Poptávka cesty Praha - Krakow

Využiji zpáteční dopravy

Na Vaši poptávku odpovíme do 24 hodin. V případě, že potřebujete vědět více info k Vaší poptávce dříve, kontaktujte nás prosím telefonicky na +420 725 740 627.

nebo volejte +420 725 740 627