Praha - Vídeň

Informace o cestě

Doprava osob Praha - Vídeň od Sofitour

Sofitour se specializuje na dálkovou přepravu osob mezi městy, a to jak na dopravu osob v ČR , tak na dopravu osob do zahraničí. Nabízíme pohodlnou, rychlou a levnou dopravu osob dodávkou, jež může přepravit 1-7 osob. Při větším počtu osob se cena za přepravu osob přiblíží (a někdy je dokonce levnější), než cena za dopravu autobusem či vlakem. Naše společnost Vám ráda zprostředkuje dopravu osob z Prahy do  Vídně ale i do jiných měst.

Při dopravě osob  z Prahy do Vídně se společností Sofitour nabízíme zvýhodněný fixní tarif 5900 Kč za 1 vozidlo (1-7 osob) s možností zpáteční jízdy ZDARMA.

Pokud potřebujete dopravu osob do Vídně z jiného města, můžete si spočítat přibližnou cenu zde .

 

Vídeň: kosmopolitní a elegantní

zdroj: http://www.mestasveta.cz/viden

Vídeň má punc elegantní a reprezentativí dámy tančící v rytmu valčíku, kam se můžete jednoduše vydat na víkendový výlet ať už za památkami, nákupy či kulturou. V mnohém se podobá našemu hlavnímu městu, přesto je však tak nějak více spořádaná a upravená. Ne nadarmo získala statut jednoho z nejlepších měst k bydlení a v žebříčcích měřících kvalitu života se tradičně bije o první pozice s městy jako je Curych, Mnichov nebo Auckland.

Vídeň je hlavní město Rakouska a zároveň nejmenší spolková země našeho jižního souseda, kde žije v současnosti asi 1,6 miliónu obyvatel. V minulosti se zde usadilo mnoho spoluobčanů z Čech, na jejichž jmenovky narazíte při každé procházce městem. Jinak je Vídeň možná až překvapivě hodně kosmopolitní metropole s komunitami přistěhovalců z celého světa.

 

Vídeň - Doprava do Vídně

Při cestě do Vídně lze využít dopravy od společnosti Sofitour , jež nabízí pohodlnou, rychlou dopravu osob dodávkou za cen, jež mohou konkurovat dopravě vlakové i autobusové.

Praha - Vídeň

Vzdálenost: 325 Km / Doba jízdy: cca 3.45 hodin

od 5 900 Kč /  1 - 7 osob
Zpáteční cesta zdarma

Poptávka cesty Praha - Vídeň

Využiji zpáteční dopravy

Na Vaši poptávku odpovíme do 24 hodin. V případě, že potřebujete vědět více info k Vaší poptávce dříve, kontaktujte nás prosím telefonicky na +420 725 740 627.

nebo volejte +420 725 740 627